ACADEMIC WORKS ➣ High-speed riveting facility

S.A. Maznichenko, A.S. Morgolenko, V.S. Krivtsov, P.O. Naumenko, A.P. Kiriyenko // State Intellectual Property Department of Ukraine, Patent on invention UA 78815, Kiev, 2007

originally written in Ukrainian


Високошвидкісна клепальна установка

ПАТЕНТ НА ВИНАХIД UA 78815

ДАТА 25.04.2007

АВТОРИ: Морголенко А.С., Кривцов В.С., Науменко П.О., Кирієнко А.П., Мазніченко С.О.


Винахід відноситься до галузі обробки металів тиском, а зокрема, до ударного клепального обладнання, що застосовується в агрегатно-складальних цеха х авіакосмічних і машинобудівних підприємств.

В запропонованій високошвидкісній клепальній установці поліпшено якість клепання завдяки можливості регулювання величини зусилля стискання пакета за допомогою регулятора тиску, який дає можливість змінювати протидіючу силу при опусканні трубчастого поршня з притиском під дією тиску стисненого газу в ресивері і за рахунок цього регулювати величину зусилля стискання пакета, що склепується. Змінюючи початковий тиск газу в ресивері можна задавати необхідну кількість енергії, що набере плунжер при розгоні. Запропонована клепальна установка відрізняється простотою конструкції, меншою металомісткістю за рахунок ліквідації допоміжних тяг, роликів, кулачків та ін. 


 SOURCE:

Державна служба інтелектуальної власності України, вул. Урицького,45, м.Київ, МСП 03680, Україна 


© Pavel Naumenko / Library and Information Science Resources 2014