Персональний 360º - панорамний on-line відео реєстратор

27 Січня 2015

Перші кроки

project-flycam-1

У 2000 році FlyCam (Fuji Xerox, Japan) вперше продемонстрував панорамне відео в реальному часі, зшиваючи разом зображення з декількох відеокамер, розташованих по колу під різними кутами. Відео інформація була доступна на HTTP-сервері.


Панорама без рук

Панорамна зйомка стає все більш поширеною: у січні 2014 компанія Motrr (US) продемонструвала оригінальний гаджет, завдяки якому Ваш iPhone або камера GoPro може в автоматичному режимі зняти високоякісну 360º-панораму.

Фото збільшити ⇪


Побачити все

Панорамне real-time відео може стати засобом об'єктивного візуального контролю в тих місцях, де дії людини визначають безпеку або вимагають, при певних обставинах, постійного аналізу.

Фото збільшити ⇪


Персональний реєстратор

  Героїня фільму «Шакал» (The Jackal, Universal Studios Inc., 1997) Валентина Козлова (у виконанні Diane Venora) - чесний та аскетичний поліцейський, відкидаючи для себе охоронні заходи за програмою захисту свідків, якось сказала: «Хороші хлопці не ховаються». За нами спостерігають, нас контролюють, але кожен з нас має безумовне право самоконтролю - головного методу індивідуального захисту від спокуси та провокацій. iPlate© замислювався як багатофункціональний пристрій широкого спектру застосування і одне з його базових властивостей - це забезпечення 360º - панорамної on-line відео трансляції з можливістю інтелектуального аналізу, а також запису зображення та звуку. Ця функція iPlate© припускає  миттєву відправку даних на «хмарний» сервер, що дозволяє мати доступ до інформації незалежно в яких умовах відео-трансляція була отримана і що потім сталося з самим пристроєм або його господарем. iPlate© має прекрасну ергономічну форму - він настільки красивий, що розчиняється в просторі офісу, приватних апартаментів або автомобіля. Робити нічого не треба: просто тримайте iPlate © поряд з собою і Ваш цифровий помічник та адвокат Вас не зрадить.

* Напис на фото: «iPlate: Я зможу захистити Вас не тільки від спокуси взяти хабар, але і від Ваших конкурентів, які захочуть Вас скривдити!

Особливості застосування

Концептуально iPlate може не тільки підтвердити те, що Ви говорили або що Ви робили, але і замінити Вас там, де Ви не можете бути присутнім з якихось обставин. Лекція, конференція, переговори або навіть вечірка - за допомогою цього гаджета Ви будете знати та бачити все, навіть якщо  Ви не присутні на заході.

Фото збільшити ⇪

Особливо важливим є застосування можливостей iPlate в якості отримання дистанційних консультацій: від промислового виробництва до медичних питань; участі в судових слуханнях (якщо є відповідне процесуальне рішення) і, нарешті, використання в якості охоронного пристрою Вашого будинку. iPlate-технологія дозволяє не тільки аналізувати панорамне відео-зображення, але і робити трансфер в друкований формат географічних даних і всіх розмов, включаючи можливість перекладання на обрану мову. Планована початкова ціна пристрою (без вартості літаючої платформи) від 300 USD для молодших моделей.

CCTVяке завжди з Вами

 iPlate не є потайним пристроєм, який може порушити таємницю  чийогось особистого життя. Це персональний гаджет, який призначений насамперед  для самоаналізу.

І якщо власник iPlate вирішить, що хтось повинен йому допомогти в цьому аналізі та отримати доступ на його «хмарний» сервер - це буде персональним рішенням самого власника і більше нікого. Технологія iPlate дозволяє інтегрувати все найпрогресивніше, що існує сьогодні в IT: від протоколів швидкісного обміну даними до smart- аналізу відеозображення. У поєднанні з літаючої платформою (див. Newsletter від 23 січня 2015) iPlate стає пристроєм, що дозволяє Вам бачити те, що «за горизонтом».

Мерседес + iPlate + Cloud


🔳 2015

NEWSLETTER 13 UKR

Друкована версія


ENG RUS
© Pavel Naumenko / Library and Information Science Resources 2014